Фасадні термопанелі – Фасадные термопанели

термопанели под кирпичФасадні теплоізоляційні панелі ( фасадні термопанелі)- це практично готовий фасад для ефективного утеплення споруд, захисту конструкцій від атмосферного впливу, а також для зміни екстер’єру. Фасадні термопанелі виготовлені на основі пінополістирольної плити щільністю 35 кг/м.куб. у яку „залита” декоративна облицювальна плитка розміром 250×65 мм, розташована відповідно до цегельної кладки. Міжплиточні шви (90%) заповнені спеціальним розчином , що має адгезію до непористих основ і гарну атмосферостійкість.

 

Переглянути актуальні ціни в прайс-листі

 

Плитка “під цеглу”– спеціальна плитка, що гарантує надійне безклейове з’єднання з основою, виготовлена з полімерпіщаної суміші на нашому підприємстві.

Кольори плитки для термопанелей:

Цегляна
Оливкова
Сіра
Коричнева
Персикова
Антрацит

Вибір,  зроблений на користь такого матеріалу, захищено патентом України на винахід та обумовлено низкою переваг перед традиційною керамічною плиткою, а саме:
– малим водопоглинанням (0,06%);
– збільшеною морозостійкістю ( не менше 200 циклів);
– відсутністю висолів;
– відсутністю відшарування, тріщин та інших дефектів поверхні;
– великою кольоровою гамою;
– меншою вагою;
– меншою вартістю;
– полегшеним процесом монтування.

Фасадные термопанели от компании «Пан-Пласт»: панели под кирпич , с заполненным швом, без заполненного шва, термопанели. Купить термопанели от компании «Пан-Пласт» (Украина).